İptal-İade ve Garanti Koşulları

www.binkunduz.com bir HDG Basın Yayın Dağıtım Ltd. Şti. markasıdır. Aldığınız her ürün, HDG Basın Yayın Dağıtım Ltd. Şti. garantisi altındadır.

Almış olduğunuz odundan işlenmiş ahşap üründe -ki bundan sonra sadece ürün olarak ifade edilecek- , her hangi bir  kusur olması durumunda -size sitedeki resim dışında bir ürünün gelmesi dahil- teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Hatalı ürünlerin iadesi durumunda, iade edilen ürün aynı kategoride hatasız bir örneğiyle değiştirilir. İsteğe bağlı olarak; ürünün bedeli bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde iade de edilebilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

www.binkunduz.com hatalı diye nitelendirilerek iade edilen üründe her hangi kusurlu bir durum tespit edilmediği durumlarda, ürünü iade almayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
İyi alışverişler bol gülücükler dileriz…